Смартфон для фахівця у будь-якій галузі: чому варто обирати Айфон?

Promo

Дебати з теми “iPhone vs Android” не вщухають з часів появи цих платформ. Кожна сторона у суперечці має рацію, якої б думки не трималася. Але саме Apple вже понад десять років утримує звання безперечного лідера.

Протягом цього часу встигли зникнути колись відомі бренди, що також випускали стільникові телефони та смартфони. Наразі на світовій арені залишилося кілька провідних виробників, й між ними точиться справжня боротьба за покупця. Яким чином американській компанії вдається утримувати позиції?

Основні переваги iPhone на прикладі 14-го покоління

Компанія Apple вміє виробляти високотехнологічний продукт для людей, які майже не розуміються на технологіях. Переважна більшість користувачів навіть не в змозі уявити, за якими складними алгоритмами працює процесор сучасного смартфона. Якщо візьмемо останній флагман компанії – Айфон 14, представлений увазі покупців у магазинах Citrus в Україні, просте вивчення характеристик викликає подив:

 • тут використано останню розробку Apple – систему-на-чипі A 15 Bionic:
 • на одній платі встановлено процесор із шістьома обчислювальними ядрами;
 • графічний прискорювач 5-Core Graphics;
 • 16-ядерну нейронну систему ШІ Neural Engine, що здатна до самонавчання в процесі взаємодії з користувачем.

Отже, ми маємо справу не з простим телефоном для здійснення дзвінків та відвідування сайтів в інтернеті. Це складна система, що вчиться розуміти свого власника, пізнавати його обличчя та голос, швидко знаходити відповіді на будь-які запитання. Базова модель Айфон 14 виглядає доволі круто на тлі конкурентів:

 1. 6 ГБ ОЗП;
 2. 128/256/512 Гб у внутрішньому сховищі;
 3. Динамічне розширення ємності відеопроцесора, що дозволяє запускати сучасні комп’ютерні ігри в їхніх мобільних версіях;
 4. Дисплей не дуже великий у порівнянні з флагманами інших виробників. Але його виділяють висока роздільна здатність (2532х1170), підвищена щільність пікселів (460 PPI завдяки технології Super Retina XDR), підвищена пікова яскравість (1200 Ніт).

На особливу увагу заслуговують й камери. Спереду маємо фронтальний модуль для селфі з широким об’єктивом, що дозволяє отримувати якісні фото навіть за недостатнього освітлення. Основний блок складається з двох ширококутних об’єктивів. Їх виготовлено за унікальними технологіями японської Sony. Кожна камера має шість або сім лінз. Також є безліч налаштувань та ефектів для фахівців, що фотографують для блогів або займаються дизайном приміщень. Продовжувати перелік переваг iPhone 14 можна й далі.

Який смартфон краще обрати фахівцю

А чи має смартфон від Apple недоліки?

Коли компанія відома на весь світ чисельні експерти майже під мікроскопом розглядають будь-який її продукт, аби виявити недоліки. Знайшли їх і в цій лінійці гаджетів:

 • вартість – доволі висока;
 • частота оновлення дисплея – 60 Гц;
 • селфі виходять не такими яскравими, як хотілося б;
 • немає модуля NFC;
 • використання роз’єму Lightning для заряджання.

Вердикт. Попри ці незначні недоліки варто пам’ятати, що Айфон – це гаджет, який довго лишається в актуальному стані завдяки оновленням iOS. Крім того, він вирізняється надміцним та герметичним корпусом. Дисплей захищено від пошкоджень за допомогою скла Ceramic Shield з нанокристалами штучної кераміки.