Що подивитися, якщо відрядження у Кракові?

Promo

Перлина Європейської культури та архітектури Краків – місто, в якому прагне побувати кожен. Нескінченна кількість пам'яток, приголомшливих будівель і закладів – у такому розмаїтті не складно загубитися, тим паче, якщо ви приїхали не просто відпочивати, а працювати або у відрядження. Розглянемо місця, які варто відвідати насамперед, але перед поїздкою не забудьте, що потрібен міжнародний паспорт і медична страховка в Польщу.

Головна площа

Її складно пропустити, адже всі старовинні дороги ведуть саме до неї. Тут постійно кипить життя, можна без перебільшення сказати, що саме на Головній площі б'ється серце Польщі. Захоплення викличе Базиліка св. Марії, Ратуша, Суконні ряди, що дісталися з часів, коли Краків був центром міжнародної торгівлі. Увечері після важкого дня можна повечеряти в ресторані або пабі, їх велика кількість, і розслабитися, слухаючи вуличних музикантів.

Підземелля

Дехто каже, що Головна площа прекрасна з усіх боків і це дійсно так. Щоб у цьому переконатися, достатньо спуститися в підземелля, розташоване під нею. Сучасний музей із тимчасовими та постійними виставками, безсумнівно, зацікавлять усіх, хто прагне нових відкриттів.

Фабрика Шиндлера

Зараз це музей, у якому можна побачити постійні та тимчасові експозиції. Але все одно мільйони людей здійснюють паломництво керуючись історією, згадуючи Другу світову та врятованих тисячі євреїв власником заводу – Оскаром Шиндлером.

Музей сучасного мистецтва

Він знаходиться так раз біля відомої фабрики. У МОСАК проходять виставки творів нового часу, яким не більше 10-20 років. Це чудове місце, щоб побачити творіння з усього світу і при цьому не відриватися від роботи завдяки якісному Wi-Fi.

Церква Петра і Павла

Звісно, у місті велика кількість церков, але ця має особливий шарм, створений архітектурою 16 століття.

Парк розваг

Цікавлять не лише старовинні пам'ятки та архітектура? Тоді варто виїхати за межі міста і ви потрапите в один із найкращих парків розваг у Європі Energylandia. Тут вже точно стане в пригоді медична страховка в Польщу, адже від розмаїття з 90 атракціонів просто дух захоплює!

Вавельський замок і собор

Спадщина ЮНЕСКО, місцевість багата архітектурними будівлями, а собор вважається основною польською святинею. Особливу увагу приверне каплиця і дзвіниця з найбільшим дзвоном.

Підсумок

Звісно, відпочивати за кордоном і їздити у відрядження - зовсім різні речі, але якщо заздалегідь продумати поїздку, можна вдало попрацювати й одночасно побачити багато цікавого. У статті зачеплено лише верхівку місць, якими славиться місто, і якщо ви вже встигли в них побувати, можна звернути увагу на: Казімєж, театр Юліуша Словацького, Вавель, костел Флоріана і браму, парк Краківські Планти і науковий, Колегіум Майус.

Теги: