Вікторія Царук з Переяслава отримала високе звання – Заслужений майстер спорту України

Promo
Фото: ps.informator.ua Фото: ps.informator.ua

Вікторія Царук, жителька Переяслава, здобула високу нагороду у світі спорту, отримавши звання Заслуженого майстра спорту України з сумо.

Високе звання є результатом наполегливої праці

Царук – майстер спорту міжнародного класу, генеральний секретар Федерації сумо України, член збірної команди Київської області та збірної України з сумо, а також викладачка університету. Про це повідомляють новини Proslav.info з посиланням на соціальні мережі та сайт університету. Заслужений майстер спорту України – вища відзнака спортсменів за значний внесок у розвиток українського спорту.

Вікторія висловила свою радість і вдячність усім, хто підтримував її протягом спортивного шляху. Для неї це визнання є важливим завершенням років наполегливої роботи й відданості спорту. Вона підкреслює свою визнану відповідальність і мотивацію продовжувати зусилля у своїй новій ролі, про що розповідає https://proslav.info/pereyaslavka-viktoriya-czaruk-otrymala-zvannya-zasluzhenogo-majstra-sportu-ukrayiny-z-sumo/.

Важливий етап у кар’єрі Вікторії – виступ на Всесвітніх іграх з єдиноборств у жовтні 2023 року в Саудівській Аравії. На цих змаганнях збірна України з сумо вразила своїми досягненнями, посівши перше загальнокомандне місце, адже команда виборола шість золотих медалей (із восьми можливих), п’ять срібних і дві бронзові. Вікторія Царук у складі збірної посіла 5 місце з-поміж 40 сумоїсток світу.

Для Царук присудження високого звання є результатом наполегливої праці й робить її однією з визначних постатей у світі сумо в Україні.

Сходинки до успіху

Як вона прийшла до успіху на Всесвітніх іграх – 2023, Вікторія Царук розповіла в одному зі своїх інтерв’ю. Спортсменка несподівано зізналася, що насправді болісно сприйняла своє п’яте місце. Адже через напружений графік виступів вона дуже переживала й емоційно вигоріла, і якби не це, її сходинка могла б бути вищою.

До цього, на початку жовтня того ж 2023 року, Вікторія здобула бронзову нагороду а абсолютній категорії й золоту – в команді, виконавши норматив заслуженого майстра спорту України. Вона вважає присуджене їй звання надважливим, адже це є в Україні найвищим спортивним досягненням. Колись це звання здавалось Вікторії недосяжним, і тепер вона пишається ним. Як і тим, що вона єдина серед викладачів, хто має звання заслуженого майстра спорту.

Вікторія Царук поділилася своїми спостереженнями щодо ставлення до українців, зокрема, спортсменів української збірної, у світі. Вона бачила переживання людей щодо війни в Україні, підтримку від них і, головне, здивування, як у таких умовах спортсмени ще тренуються та перемагають. Вікторія дійшла висновку, що, можливо, незламність – то справді генетичний код українців.