Завжди з Інтернетом: вибираємо модем

Promo
Сучасне життя вимагає від людини бути, по-перше, мобільною, по-друге – залишатися на зв'язку з мережею Інтернет. Щоб відповідати цим вимогам, потрібно потурбуватися про можливість доступу до мережі Інтернет у будь-який час та в будь-якому місці.

Доступ до мережі Інтернет – це не тільки і не стільки про розваги, скільки про роботу, адже з телефона багато не попрацюєш. Тому ноутбук, укомплектований мобільним модемом, – це не розкіш, а необхідність у сучасному світі.  3G та 4G модеми під сім-карту для мобільного інтернету можна вибрати на сайті 4G-mereja, який надає відмінний вибір цих пристроїв, але спершу треба розібратися, який саме пристрій вам потрібен. 

Як і завжди у виборі комп'ютерної техніки, перше питання, на яке потрібно вам відповісти: а чого ви хочете досягти? Одна справа – забезпечити собі мережу Інтернет під час відряджень, інша справа – забезпечити Інтернет усій родині, перебуваючи на дачі. Знову ж таки швидкість має значення, і в сучасному світі чим вона більша – тим краще. І наостанок, якщо це можливо, краще дізнатися про умови прийому в тому місці, де ви збираєтесь перебувати – якщо там погано «ловить» мобільний зв'язок, вам можуть бути потрібні додаткові можливості. 

Отже, якщо швидкість для вас важлива – обирайте варіант 4G пристроїв. Далі розглянемо, які варіанти існують.

Найпростіший, компактний, легкий та зручний і недорогий варіант – це універсальний USB-модем. Він має вигляд звичайної флешки: його можна взяти в будь-яку поїздку. До того ж завдяки йому можна підключитися до Інтернету не тільки через мережі українських мобільних операторів, а й через мобільні мережі. 4G модем здатен забезпечити швидкість передачі інформації від 100 мб на секунду. 

За всіма цими перевагами криється один суттєвий недолік: універсальний USB-модем 4G може використовувати тільки одна людина і тільки на одному пристрої.  Тобто варіант з родиною на дачу та Інтернетом для всіх з цим пристроєм «не проходить». 

 А ось якщо потрібно використовувати Інтернет відразу на ноутбуці, телевізорі та планшеті, то варто розглянути купівлю 4G модема з модулем Wifi.

Якщо прийом сигналу мобільного оператора у вашому місці перебування не дуже добрий, краще зупинитися на придбанні 4G модема із зовнішньою антеною. До речі, це може стосуватися не тільки «глухих куточків» десь у віддалених місцях, а й у великих містах, де щільна висотна забудова глушить сигнал.  

Наостанок треба знати, що сам по собі модем не може забезпечити швидкість, більшу, ніж дає ваш оператор, а відстань до вишки та рельєф місцевості мають значення. Тому вибирати модем варто, орієнтуючись на базові станції чи вишку зв’язку операторів поруч із вашим помешканням. Найближчі вишки можна побачити у спеціальному додатку.