Збалансований корм для котів

Promo

Всі ми хочемо, щоб наші вихованці були здоровими та енергійними. Тому дбаємо не лише про їхній комфорт, а й про правильне харчування, адже від цього залежить їхнє здоров'я та довголіття. Тому важливо вибирати корм, який відповідає індивідуальним потребам кожного кота.

Німецька компанія Josera виготовляє корми, у виробництві яких не використовуються генетично модифіковані продукти, цукор, соєві продукти, а також немає штучних добавок і ароматизаторів. Високоякісні інгредієнти обробляються та дбайливо перевіряються у ході регулярних лабораторних випробувань. Крім того, Josera має спеціальні корми для кішок з чутливим шлунком, для кішок, схильних до алергічних реакцій та проблеми з травленням.

Збалансоване харчування – запорука здоров'я та довголіття

Коти - хижаки, тому їхнє харчування має бути засноване на м'ясі. Найкращим варіантом є годування кота збалансованим кормом високої якості, який містить всі необхідні нутрієнти та вітаміни для здорового розвитку. Josera – один з відомих виробників сухих кормів для котів. Ось деякі особливості цього бренду:

  • якість продукції контролюється власною лабораторією;
  • рецепт без штучних чи генетично модифікованих інгредієнтів;
  • уникнення «наповнювачів» та типових алергенних інгредієнтів корму, таких як пшениця, соя та молочні продукти;
  • не тестується на тваринах.

Коротко кажучи, Josera – це високоякісний бренд сухих кормів для котів. Він створений для того, щоб забезпечити вихованця всім необхідним, щоб вони залишалися здоровими та щасливими упродовж усього життя. Однак подбайте про те, щоб у ваших пухнастиків завжди був доступ до прісної води, оскільки її брак може призвести до проблем із сечовим міхуром та нирками. 

Залежно від віку кішки та з урахуванням потреб ви можете купити в зоомагазині сухий корм для кота Йозера. У pets.ua можна обрати не тільки сухий корм, а й вологі раціони, смаколики, аксесуари, а також корисні засоби гігієни.

Індивідуальні потреби котів

Враховуючи дуже великий вибір корму Josera, кожен власник кота зможе вибрати відповідний раціон:

  • для чутливих та вибагливих тварин – корм без зерновий;
  • для літніх тварин – рецепти з низьким вмістом фосфатів;
  • раціони зі спеціальними харчовими волокнами для вирішення проблем із клубками шерсті в животі;
  • для лінивих кішок з надмірною вагою.

Обрати найкраще харчування ми можемо, звернувшись до надійного онлайн-зоомагазину, де представлені якісні товари за вигідними цінами. Це значно збереже наш час, враховуючи замовлення товарів до відділення Нової Пошти або з можливістю самовивозу з Києва. Ви можете замовляти товар з будь-якого місця, де є доступ до Інтернету. 

Окрім цього в інтернет-магазинах є можливість отримати консультацію від спеціалістів, які допоможуть обрати потрібний товар. Багато зоомагазинів регулярно проводять акції, де можна придбати корм для котів зі знижкою. Такий позитивний досвід допоможе забезпечити вашим улюбленцям комфортне життя.

Теги: