Була «начальником відділу кадрів»: на Харківщині викрили чергову пособницю ворога

16.11.2022 17:12 Балаклія
У Балаклії Харківської області СБУ викрила колаборантку, яка вербувала кадри для співпраці з окупантами.

Як повідомив речник УСБУ в Харківській області Владислав Абдула, 55-річна місцева жителька добровільно співпрацювала з ворогом під час окупації міста.

«У червні жінка прийняла пропозицію ворога і очолила відділ кадрового забезпечення при окупаційній адміністрації держави-агресора. З червня до вересня зловмисниця виконувала обов'язки, передбачені трудовим договором, який вона підписала з незаконно призначеним головою тимчасової цивільної адміністрації на окупованій території Балаклійської ОТГ», – повідомив він.

За даними слідства, колаборантка керувала діяльністю відділу, брала участь у нарадах керівників відділів окупаційної влади, забезпечувала оформлення документації стосовно прийому працівників до тимчасової цивільної адміністрації при окупаційній владі тощо.

Наразі зловмисниці повідомлено про підозру за ч. 5 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України. Вирішується питання про обрання підозрюваній запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. 

Нагадаємо, нещодавно СБУ викрила начальницю центру поштового зв'язку Куп'янська у Харківській області, яка агітувала співпрацювати з окупантами.