Центральний водогін міста Балаклія обіцяють розмінувати до кінця вересня

18.09.2023 16:22 Балаклія
Фото ілюстративне: "Слобідський край" Фото ілюстративне: "Слобідський край"

У Балаклії Харківської області немає централізованого водопостачання через пошкодження водогону. Місцеві комунальні служби вже готові до відновлення, однак воно неможливе через щільне замінування території. Розмінувати водогін обіцяють до кінця вересня.

Як повідомляє медіа «Слобідський край» це питання обговорювалося під час Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, який відбувся 15 вересня у місті Харків.

Однією з найбільших проблем Балаклійської громади відсутність сталого централізованого водопостачання до адміністративного центру громади міста Балаклія. Це пов'язано з пошкодженням внаслідок бойових дій центрального водогону. За словами виконувача обов'язків начальника "Балаклійського водоканалу" Миколи Панасенка, комунальники вже готові розпочати роботи, однак це неможливо здійснити через щільну замінованість територій.

— Наразі фінансування та відновлення не є проблемами, є проблематика щодо саме розмінування, тому що це десятки кілометрів, які ми маємо розмінувати, щоб провести відновлення. Для цього нам потрібен додатковий ресурс від підрозділів ДСНС, окрім тих, які вже працюють над відновленням, пояснив начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов на брифінгу після заходу.

Як зазначив тимчасовий виконувач обов'язків керівника ДСНС України Володимир Демчук, розмінування безпосередньо водогону заплановано на кінець вересня, а всі інші об'єкти, які до нього відносяться вже обстежені та розміновані.

Нагадаємо, що  у Шевелівці відновлюють 100 будинків

Також нагадаємо, що у Балаклії Ізюмського району Харківської області щорічною датою відзначення Дня міста встановлено день 8 вересня.

Раніше ми писали, що у Балаклійській лікарні Балаклійської громади Ізюмського району Харківської області за рік після деокупації проліковано майже шість тисяч пацієнтів.

Більше новин Балаклія читайте на нашому сайті.