Чи підвищуватимуться тарифи для балаклійців? Що відповіли у Балаклійській адміністрації

26.10.2023 12:21 Балаклія
"Слобідський край" "Слобідський край"

У Балаклійській громаді Ізюмського району Харківської області тарифи на житлово-комунальні послуги в опалювальному сезоні 2023-2024 році підвищуватись не будуть.

Про це медіа «Слобідський край» розповів начальник Балаклійської міської військової адміністрації Віталій Карабанов.

 – На даний момент тариф на тепло для населення покривається тільки на 40 %. Для того щоб підприємство перекрило ці витрати, в Балаклійській МВА підготували запит щодо покриття різниці в тарифах з держбюджету. Це питання розглядалося на засіданні Кабміну, тому ми розраховуємо до кінця року отримати компенсацію у вигляді різниці в тарифі, – зазначає очільник громади.

 Це дозволить підприємству теплових мереж, а також нашому водоканалізаційному господарству громади сплатити боргові зобов’язання перед газо- та енергопостачальними організаціями.

Проблема з оплатою комунальних послуг у громаді поглибилася. Причини – вимушений відтік населення, а також значне зменшення робочих місць у зв’язку з припиненням діяльності багатьох підприємств через їх знищення або економічну неспроможність. Ураховуючи всі ці обставини, тарифи на тепло, водопостачання і водовідведення для жителів громади підвищуватися не будуть.

Нагадаємо, що у Балаклії Ізюмського району Харківської області підрядники приступили до демонтажних робіт у підвалі ліцею №1. Ліцей увійшов до переліку об’єктів, яким надана субвенція з держбюджету на облаштування безпечних умов.  

Також нагадаємо, що у Волоховому Яру працевлаштувалися п’ятеро педагогів, діти отримали заняття за інтересами.

Раніше ми писали, що у Волоховому Яру Балаклійської громади Ізюмського району Харківської області 37 родин отримали дрова від БФ «Медіар». 

Більше новин Балаклія читайте на нашому сайті.

Автор: Тетяна Чмут