Комунальники з Балаклійської громади отримали сучасну техніку

08.01.2024 11:20 Балаклія
Олександр Панасенко, директор КП "Балаклійський Житлокомунсервіс"/Фото: Балаклійська МВА Олександр Панасенко, директор КП "Балаклійський Житлокомунсервіс"/Фото: Балаклійська МВА

Під час окупації Балаклійської громади Харківської області та активних бойових дій на її території ворог вивіз майже ввесь комунальний транспорт. Його залишки або обстріляв, або знищив. Від початку деокупації триває комплектація КП «Балаклійський Житлокомунсервіс» необхідною технікою.

Про це медіа «Слобідський край» пише з посиланням на директора КП «Балаклійський Житлокомунсервіс» Олександра Панасенка.

  – Днями наш автотранспортний парк поповнився чотирма технічними новинками. За рахунок коштів державного бюджету з Фонду ліквідації наслідків збройної агресії рф придбаний сміттєвоз із заднім завантаженням та трактор. З місцевого бюджету кошти були витрачені на трактор з навісним обладнанням і вакуумну підмітальну машину на основі шасі, – розповідає керівник комунального підприємства. Одна з чотирьох технічних одиниць

Новий трактор з навісним обладнанням

Техніка буде задіяна в наведенні порядку, вивезенні твердих побутових відходів, у благоустрої міста.   

Нагадаємо, що Печенізька громада Чугуївського району Харківської області поповнилась сміттєвозом. Нова техніка була  придбана завдяки участі Печенізької селищної військової адміністрації в обласному конкурсі проєктів місцевого та регіонального розвитку «Разом у майбутнє».  

Також нагадаємо, що для Вільхівської громади Харківської області закупили новий трактор та фронтальний навантажувач, які будуть використовуватися місцевим комунальним підприємством.