Комунальники з Великобурлуцької громади отримали нову техніку. Фото

26.11.2021 14:15 Великий Бурлук
Фото: vlb-gromada.gov.ua Фото: vlb-gromada.gov.ua
У Великому Бурлуці Харківської області комунальники отримали новий піскорозкидач.

Придбали новий піскорозкидач для комунального водопровідно-каналізаційного підприємства «Водоканал». Про це повідомили у Великобурлуцькій селищній раді.

Кошти на придбання нової техніки було виділено з місцевого бюджету. Відбулося це в рамках програми благоустрою та розвитку інфраструктури Великобурлуцької селищної ради на 2021-2022 роки.

Читайте також: У Великобурлуцькій громаді медики отримали нове обладнання

Установили новий піскорозкидувач на шасі автомобіля ЗІЛ. Такий вибір пов'язаний з наявністю відповідного автомобіля в комунальників. Роботи з переобладнання були виконані працівниками відділу благоустрою.

Особливістю даної техніки є вантажопідйомність – близько 5 тонн. Посипати дороги відтепер можна як спеціальною сумішшю, так і піском.

– Наразі придбання цієї техніки повністю покриває потреби громади. Раніше людям доводилося самотужки лопатами посипати дорогу, а тепер для цього придбана необхідна техніка, – розповів  «Слобідському краю» начальник відділу благоустрою та комунальної власності Великобурлуцької селищної ради Борис Горбушин.

У селищній раді зазначили, що нова техніка обслугуватиме дороги комунальної власності та інші автошляхи на територіях старостинських округів.