Де у Балаклії роздають гуманітарну допомогу

13.03.2022 18:48 Балаклія
Фото: Балаклійська міська рада Фото: Балаклійська міська рада

У першу чергу продукти харчування у Балаклії Харківської області отримують найбільш вразливі категорії населення.

За інформацією Балаклійської міської ради, гуманітарна допомога мешканцям міста надається щоденно. 13 березня найбільш вразливим верствам населення було доставлено 125 продуктових наборів.

Також сьогодні по мікрорайонах міста було роздано 500 буханок хліба – біля магазину "Посад", Дача, у сел. Нафтовиків та по вул. Заміській.  Допомога була надана і в укриття – у будівлі суду, ЗОШ № 2 тощо. 

Продукти харчування також надано трудовим колективам КП БРР «Балаклійські теплові мережі», Балаклійський РЕМ, Балаклійське відділення ПАТ «Харківгаз», працівники яких безпосередньо задіяні на аварійно-відновлювальних роботах та забезпечують громаду світлом, теплом та газом.

У дитячій поліклініці розпочато надання гуманітарної допомоги, зокрема дитячих підгузків, дитячого харчування та інше.

- На жаль, тієї кількості продуктів харчування та хліба не достатньо для всіх мешканців, але ми робимо все можливе, щоб забезпечити людей продуктами харчування. У зв’язку з тим, що місто знаходиться в облозі та під обстрілами, немає можливості завести гуманітарні вантажі із сусідніх областей, - повідомляють на сторінці Балаклійської міськради.