Енергетики повернули світло у село Первомайське, на черзі - Гусарівка, Вітрівка, Волвенкове та Байрак

17.05.2023 12:21 Балаклія

В Харківській області фахівці АТ «Харківобленерго» відновили електропостачання у селі Первомайське Балаклійської громади Харківської області. 

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на начальника Харківської ОВА Олега Сигнєгубова.

Щоб повернути світло у село Первомайське, яке через постійні обстріли окупантів було знеструмлене з березня минулого року, сапери очистили 1,5 кілометри мінних полів, а електрики відновили 11 кілометрів ліній електропередач, замінили 12 опор та трансформатор.

«Дякую нашим саперам та електрикам за щоденну наполегливу працю. Не збавляємо темпів та працюємо над відновленням далі. Найближчим часом маємо повернути електропостачання у села Гусарівка, Вітрівка, Волвенкове та Байрак на Балаклійщині», - сказав Олег Синєгубов.

Нагадаємо, у Чугуївському районі між селами Гракове і Мосьпанове сапери знайшли 250 протитанкових мін, закладених під лінією електропередачі 35 кВ.

Нагадаємо також, що у Балаклійській громаді, враховуючи пропозиції ДСНС України та з метою захисту населення, заборонили проведення сільськогосподарських робіт на деяких територіях громади.

 Раніше ми писали, що у місті Балаклія  з 8 по 12 травня буде відбуватися збір даних на отримання фінансової допомоги переселенцям від УВКБ ООН у партнерстві з Благодійним фондом «Право на захист».

Більше новин Балаклія та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.