У Балаклійській громаді аграріям заборонили працювати на нерозмінованих землях

03.05.2023 09:51 Балаклія

У Балаклійській громаді Харківської області, враховуючи пропозиції ДСНС України та з метою захисту населення, заборонили проведення сільськогосподарських робіт на деяких територіях громади.

Як пише «Слобідський край» з посиланням на Балаклійську міську військову адміністрацію, таке рішення ухвалила комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Балаклійської міської ради.

«Рішенням заборонено проведення сільськогосподарських робіт на нерозмінованих землях міської територіальної громади в зонах проведення бойових дій, деокупованих територій, на яких не проведені заходи з розмінування та очищення від вибухонебезпечних предметів, враховуючи пропозиції ДСНС України та з метою захисту населення», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, вчора, 2 травня, у Балаклійській громаді між селами Вербівка та Вовчий Яр у полі підірвався трактор. Два чоловіки від отриманих ран загинули на місці.

18 квітня 49-річна жінка у центрі міста Балаклія наступила на протипіхотну міну «Пелюстка». З діагнозом рвана рана лівої стопи її було госпіталізовано до місцевої лікарні.

На початку квітня у селі Нова Гусарівка Балаклійської громади під час обстеження та розмінуванні території на вибуховому пристрої підірвався сапер ДСНС.

Більше новин Балаклія та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.