Громаді Балаклії показали хід будівництва нового мосту в напрямку села Вербівка (відео)

22.06.2023 17:26 Балаклія
Скрін з відео Скрін з відео

У місті Балаклія Харківської області робітники проводять демонтажні та підготовчі роботи для будівництва нового мосту в напрямку села Вербівка, який був зруйнований через військові дії країни-агресора. 

Як пише «Слобідський край» з посиланням на Балаклійську військову адміністрацію, демонтажні роботи стартували ще 20 травня.

Протяжність нового мосту становитиме більше 42 метрів, ширина – 11 метрів, міст матиме змогу витримувати великогабаритні вантажівки. Також на ньому буде облаштовано 2 тротуари для пішоходів шириною 1,50 метра.

Завершення робіт планується на кінець серпня 2023 року. Виконує будівництво ТОВ «ХАРКІВМІСТДОРБУД».

Нагадаємо, поблизу села Байрак Балаклійської громади Харківської області проводяться роботи з будівництва нового мосту на автомобільній дорозі Т-21-10.

Раніше ми писали, що у Харківській області шляховики розпочали роботи з повноцінного відновлення мосту, який був зруйнований у лютому 2022 року.

Також триває ремонт дороги місцевого значення С212501 «Пiд’їзд до селища Хорошеве». Ця дорога сполучається з дорогою державного значення Харків – Гороховатка і проходить через Безлюдівку та Хорошеве.

Більше новини Балаклія читайте на нашому сайті.

Автор: Галина Гришко