На Балаклійщині зник 22-річний хлопець

28.04.2021 14:58 Балаклія
Мешканець селища Донець Ізюмського району Олександр Стеценко пішов із дому 25 квітня й не повернувся. Про це стало відомо сьогодні, 28 квітня, від пошукових загонів.

Як повідомили у пошуковій групі "Мілена", 22-річний Олександр Стеценко пішов із дому 25 квітня й не повернувся. Того ранку Олександр виходив на зв'язок: телефонував сестрі, але вона не змогла взяти слухавку. Коли ж перетелефонувала, зв'язку вже не було.

– Мати Олександра прийшла додому близько 16:30, і на столі стояв букет лісових квітів, із чого вона зробила висновок, що хлопець був у лісі, – розповіла "Слобідському краю" волонтерка ПЗ "Мілена" Катерина.

За її словами, з дому нічого не зникло, всі цінності на місці. Рідні хлопця опитали його друзів і знайомих, об'їздили навколишні села, але його там ніхто не бачив. Згодом з'явилась інформація про те, що хлопця бачили в електричці Харків –Ізюм. Усю інформацію перевіряють, волонтери ведуть інформаційні пошуки.

Прикмети Олександра: ріст 180 см, худорлявої статури, був одягнений у чорну куртку, жовту толстівку з каптуром, сірі спортивні штани, чорні кросівки. Серед особливих прикмет – тату на ключицях у вигляді крил, на зап'ясті "планета", а на щиколотці буква А.

Усіх, кому відома будь-яка інформація про Олександра Стеценка, просять повідомляти за телефоном 0687770112 або 102.

Автор: Тамара Кіч