Нові викрадення: у Балаклії окупанти затримали мера, його заступника та начальника відділу. ОНОВЛЕНО

27.03.2022 13:20 Балаклія
Голова ХОВА Олег Синєгубов заявив, що в Балаклії окупанти викрали заступника мера, Сергія Полторака. Крім того, за даними Харківської обласної прокуратури, також викрадено міського голову і начальника одного з відділів міськради.

Вчора в Балаклії окупанти затримали заступника міського голови Сергія Полторака і начальника відділу цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Олега Блудова.

Крім того, є інформація, що затриманий також і міський голова Іван Столбовий – з ним та його родиною вже другу добу немає зв'язку.

Також голова Циркунівської громади Микола Сікаленко, якого російські військові викрали ще 21 березня - досі перебуває у полоні.

– Росіяни намагаються такими ганебними діями чинити тиск на українське населення. Але жителі громад давно показали, що Харківщина – це Україна! Із Офісом Президента та Віцепрем'єр-міністром Іриною Верещук співпрацюємо щодо звільнення полонених, – зазначає очільник ХОВА.

За фактом викрадення представників Балаклійської громади прокуратура Харківської області почала досудове розслідування цієї справи.

— Російські окупанти викрали та позбавили волі посадових осіб Балаклійської міської ради. Серед них – міський голова, його заступник і начальник відділу цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами. Наразі російські загарбники незаконно утримують чиновників у невстановленому місці, – говориться у повідомленні прокуратури.

Міський голова Балаклії Іван Столбовий перестав виходити на зв'язок після того, як привіз до міста гуманітарну допомогу.

Автор: Анастасія Хушану

Теги: