СБУ повідомила про підозру «голові» окупованого міста на Харківщині

18.08.2022 18:15 Балаклія
На фото "голова" тимчасово окупованої Балаклії, Харківська область На фото "голова" тимчасово окупованої Балаклії, Харківська область
У тимчасово окупованій Балаклії Харківської області чоловік пішов на співпрацю з представниками окупаційної адміністрації рф.

На сьогоднішній день місце псевдоочільника Балаклії посідає 49-річний уродженець Горлівки, Донецька область. На співпрацю з рашистами чоловік пішов з ідейних міркувань із самого початку російського вторгнення. Ще з 2014 року він активно співпрацював з російськими пропагандистськими ЗМІ  як «псевдоексперт», брав участь у проектах, направлених на розпалювання сепаратистських настроїв на сході України.

Після того, як російські військові окупували Ізюмський район, зловмисник «попросився» в «нову владу», зіславшись на свою активну участь у «гуманітарній організації «Мир – Харкову». Отримавши бажану посаду, вже наприкінці травня новий «голова тимчасової адміністрації міста Балаклія» розпочав активно допомагати окупаційному режиму. Зараз «посадовець» виконує організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські функції в незаконному органі влади.

Наразі колаборанту оголошено про підозру за ч. 5 ст. 111-1 Кримінального кодексу України (колабораційна діяльність, добровільне зайняття громадянином України посади, пов’язаної з виконанням організаційно-розпорядчих або адміністративно-господарських функцій, у незаконних органах влади).

Автор: Юлія Гнатченко