СБУ затримала «начальника» окупаційної міліції Балаклії

16.09.2022 13:20 Балаклія
Служба безпеки України затримала в Куп’янську «начальника» окупаційного правоохоронного органу в місті Балаклія Харківської області.

Про це повідомляє Управління Служби безпеки України в Харківській області.

48-річний балаклієць почав співпрацювати з представниками російсько-окупаційних військ і проголосив себе «начальником» так званої «народної міліції Балаклії». Це незаконний «правоохоронний» орган, що був створений російськими окупантами.

З квітня до вересня чоловік приймав на службу інших осіб, керував діяльністю працівників, організовував чергування разом з представниками окупаційних військ на об’єктах критичної інфраструктури.

У вересні колаборант утік до окупованого на той час Куп’янська, де і був затриманий українськими правоохоронцями після звільнення міста.

— Схоже, окупанти не так уже й довіряли балаклійському перебіжчику: службове посвідчення, яке йому видали, було дійсне лише до кінця цього року, — повідомляють у СБУ.

Посвідчення "начальника" Балаклійської окупаційної міліції, яке дійсне до кінця цього року

Наразі чоловіку повідомили про підозру за фактом добровільного обіймання посади в незаконних правоохоронних органах, що були створені на тимчасово окупованих територіях. Колаборанту загрожує від 12 до 15 років позбавлення волі.

Автор: Олександр Манченко