Танкістів і жителів Балаклійської громади здружив позашляховик

14.06.2023 14:20 Балаклія

У квітні жителі села Борщівка Балаклійської ТГ Харківської області подарували 2-му стрілецькому батальйону 4-ї  танкової бригади позашляховик. Селяни регулярно передають танкістам продукти, окопні свічки, маскувальні сітки тощо.  Військові приїздять за всім цим на подарованому автомобілі. 

Про це кореспондентці масмедіа «Слобідський край» розповіла Лідія Шульга, староста Борщівського старостинського округу.

«Кошти на автомобіль збирали усім селом менше ніж два місяці. Потрібно було 160 тис. грн. Зі своїх скромних заощаджень на потреби ЗСУ вділили пенсіонери і навіть діти з нащедрованих грошей»,  – розповідає пані Лідія.

 Значна фінансова та організаційна допомога надійшла від директора ТОВ АФ «Борщівське» Івана Шуляка та керівника польського господарства «Роль-Поль» Кріса Ольшевського, директора Благодійного фонду «Всесвітня допомога Україні» пані Тетяни.

Під час кожних своїх відвідин хлопці неодмінно відзначають, що задоволені автомобілем. Вони вже потрапляли на ньому під обстріл, та обійшлося тільки заміною коліс.   

Нагадаємо, у місті Балаклія Харківської області для мешканців облаштували укриття в поліклінічному відділенні лікарні по вулиці Жовтнева, 10.

Нагадаємо, у місті Балаклія Харківської області юристи Міжнародного Комітету Порятунку провели інформаційну сесію на тему: «Пошкоджене/зруйноване житло. Порядок отримання компенсації».

 Служба безпеки викрила у звільнених районах Харківської області балаклійця, який при окупантах працював дільничним. 

Більше новин Балаклія читайте на нашому сайті.

Автор: Тетяна Чмут