У Балаклії відбулися спортивні змагання серед дітей до дня вишиванки

15.05.2023 10:54 Балаклія
Фото: Балаклійська міська військова адміністрація Фото: Балаклійська міська військова адміністрація

У місті Балаклія відбулися змагання з легкої атлетики місцевої дитячо-юнацької спортивної школи, що було присвячено до дня вишиванки.

Про це повідомляє медіа «Слобідський край» з посиланням на Балаклійську міську військову адміністрацію.

13 травня відбулося змагання з легкоатлетичної естафети Балаклійської дитячо-юнацької спортивної школи, що було присвячено до дня вишиванки, який святкується 18 травня.

Усього в естафеті взяли участь 42 вихованці відділення легкої атлетики та боксу Балаклійської ДЮСШ. Усі вони з міста Балаклія та села Борщівка. Було сформовано три команди дівчат та три команди хлопців.

— Естафета – це завжди емоційно, весело і дружньо. В результаті напруженої боротьби перше  місце у дівчат посіла команда «Зоряна», друге – «Берегиня», третє – «Вишиванка», серед хлопців перше місце «Патріот», друге – «Козак», третє – «Воїн».

Діти Балаклійською громади отримали нагороди за участь в естафеті до дня вишиванки

Нагадаємо, балаклійці подарували кав’ярні «Паломник» у місті Харків маскувальну сітку зі словом «Балаклія». 

Нагадаємо також, що у Балаклійській громаді, враховуючи пропозиції ДСНС України та з метою захисту населення, заборонили проведення сільськогосподарських робіт на деяких територіях громади.

 Раніше ми писали, що у місті Балаклія  з 8 по 12 травня буде відбуватися збір даних на отримання фінансової допомоги переселенцям від УВКБ ООН у партнерстві з Благодійним фондом «Право на захист».

Головні новини Балаклія та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.