У Балаклії відновлюють амбулаторії: що зроблено

01.12.2023 12:20 Балаклія
Фото:  Гусарівська амбулаторія Фото: Гусарівська амбулаторія

У Балаклійській громаді Ізюмського району Харківської області триває відновлення амбулаторій загальної практики сімейної медицини, які були пошкоджені або повністю знищені за пів року окупації та російської агресії. Також установлюються модульні конструкції, які тимчасово замінять їх.

Про це медіа «Слобідський край» пише з посиланням на Балаклійську міську військову адміністрацію.

«За період російської агресії та окупації Балаклійський центр первинної медико-санітарної допомоги із 23 структурних підрозділів втратив три амбулаторії в таких населених пунктах громади, як Мілова, Шевелівка та Волохів Яр, а також два фельдшерсько-акушерських пункти у Щурівці та Волобуївці», – йдеться у повідомленні.

Ушкоджень різного ступеня зазнали  13 структурних підрозділів – сім амбулаторій, три з яких знаходяться у Балаклії, чотири, відповідно, – у Вербівці, Петрівському, Яковенковому, Гусарівці та шість ФАПів (в Асіївці, Слобожанському, Новій Гусарівці, Протопопівці, Калинівці, Чепілі).

За період деокупації за підтримки БО БФ «Пацієнти України» відновлено п'ять амбулаторій: № 4 у Балаклії, а також у селах Вербівка, Петрівське, Яковенкове,  Гусарівка.  За сприяння ВООЗ установлено дві модульні амбулаторії – у Міловій та Шевелівці. Ще на двох структурних підрозділах – у Слобожанському та Новій Гусарівці – завершуються ремонтні роботи. 

Найближчим часом БО БФ «Пацієнти України» розпочнуть будівництво нової модульної амбулаторії у Волоховому  Яру.

Нагадаємо, що у Волоховому Яру запрацював мобільний госпіталь.

Також нагадаємо, що у Балаклії створили патріотичні стінописи та провели благодійний концерт.

Раніше ми писали, що у Балаклії "Місце спокою" відвідують близько 200 людей.
  

Автор: Тетяна Чмут