У Балаклії жителям нададуть безкоштовні консультації щодо компенсацій за зруйноване житло

18.05.2023 13:58 Балаклія

Міжнародний Комітет Порятунку організовує інформаційну сесію для мешканців міста Балаклія Харківської області, присвячену питанням пошкодженого та зруйнованого житла, а також порядку отримання компенсацій. 

Як повідомляє «Слобідський край» з посиланням на Балаклійську міську раду, захід відбудеться завтра, 19 травня, з 11:00 до 13:00 у будівлі мерії на вулиці Центральній, 16.

У ході сесії юристи нададуть мешканцям громади необхідну інформацію та консультації щодо вирішення різних юридичних питань.

Окрім отримання компенсацій за пошкоджене житло, вони зможуть отримати допомогу щодо відновлення документів, отримання соціальних виплат, спадкування в умовах воєнного стану, отримання статусу ветерана бойових дій та інших питань.

Зустріч відбудеться на безоплатній основі, щоб надати максимальну підтримку та допомогу мешканцям, які постраждали внаслідок конфлікту.

Відвідати сесію та отримати необхідну правову допомогу можуть всі бажаючи.

Нагадаємо, в Харківській області безоплатну правову допомогу жителям надають юристи  та юристки громадської організації «Сила Громади» в межах нової ініціативи «Твій Захист».

Нагадаємо також, що у селищі Нафтовиків міста Балаклія почав діяти навчально-розвивальний заклад, названий «Клубом української незламності». 

Раніше ми писали, що у Балаклійській громаді діє програма «Доступні лікі», згідно з якою можна отримати безоплатно або з незначною доплатою лікарські засоби від серцево-судинних захворювань, бронхіальної астми, діабету ІІ типу, а також для первинної та вторинної профілактики інфарктів та інсультів. 

Більше новин Балаклія та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.