У частині міста Балаклія відновили електропостачання після аварії

14.12.2022 16:51 Балаклія

У частині міста Балаклія та селі Борщівка Харківської області сталося аварійне відключення світла. Причиною тому було дерево, яке перебило високовольтні лінії електропередач. Зайнятися ремонтом енергетики змогли тільки наступного ранку, оскільки місце аварії знаходилося на замінованій території.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на Балаклійську міську раду.

13 грудня близько 17:00 у мешканців частини міста Балаклія та села Борщівка зникла електроенергія через аварійну ситуацію на високовольтній лінії електропередач.

Енергетики не могли відновити електропостачання до ранку наступного дня, що викликало невдоволення місцевих мешканців у соціальних мережах. Причиною аварії стало сухостійне дерево, яке повалилося на високовольтні лінії.

За словами представників адміністрації Балаклійської громади, фахівці довго не могли приступити до відновлення, оскільки аварія сталася на ще не розмінованій саперами території. Через це вночі виїхати та ліквідувати наслідки було неможливо.

Зранку 14 грудня піротехніки обстежили ділянку, на якій сталася аварія. Після цього працівники Балаклійського РЕМу прибрали дерево, усунули пошкодження та подали напругу споживачам.

— Ураховуючи вищезазначене, просимо з терпінням відноситись та не забувати, що більшість територій Балаклійської громади є замінованою, тому не завжди є можливість оперативно реагувати на аварійні ситуації, – закликають у Балаклійській міській раді.

Також сьогодні з 12:00 до 14:00 сапери проводили контрольовані підриви вибухонебезпечних предметів поблизу села Борщівка.

Нагадаємо, у місті Балаклія правоохоронці викрили місцевого жителя, який добровільно погодився обійняти посаду «помічника начальника управління тимчасової цивільної адміністрації». Крім того, Балаклійська лікарня забезпечується медичним обладнанням. Уже є рентген, УЗД та апарати ШВЛ.

Новини міста Балаклія читайте тут.