У деокупованій Балаклії відновили електропостачання

26.09.2022 12:45 Балаклія

У звільненій Балаклії Харківської області частково відновили світло, потім живлення під'єднають і до Ізюма.

З 26 вересня по Балаклії буде подано напругу в домівки жителів міста. Також у місті запланована подача живлення на водозабір, і працівниками КП «Балаклійський водоканал» у тестовому режимі буде проводитись подача води мешканцям міста.

– На першому етапі заплановано заживити близько 70 % абонентів міста Балаклія. На жаль, через технічні причини без світла поки залишаються селища Нафтовиків та Лагері. Роботи продовжуються над ремонтом енергетичної інфраструктури по місту та по інших населених пунктах Балаклійської громади, – зазначили у міській раді.

За словами заступника керівника Офісу Президента України Кирила Тимошенка, після Балаклії живлення під'єднають і до Ізюма.

– Разом з електроенергією з'являються можливості для швидкого повернення адміністративних та банківських послуг, зможе ефективно працювати місцеве самоврядування та всі інші органи, що дотичні до утворення системи життєзабезпечення наших громадян, – зазначив він.

Окрім того, 25 вересня жителів Балаклії порадували й у культурному плані. «Культурний десант» у складі Олександра Ярмака, Колі Сєрги та Павла Вишебаби провели творчу зустріч з мешканцями міста. Як зазначили у міськраді, такі заходи підвищують патріотичний настрій громадян та підіймають бойовий дух. Того ж дня до міста приїхали й волонтери з організації Siobhans Trust та пригощали мешканців італійською піцою. Команда з Великої Британії мандрує Україною та безплатно роздає їжу мешканцям усіх населених пунктів.