У Волоховому Яру запрацює відновлений магазин

05.08.2023 10:20 Балаклія
Фото: Дар’я Панченко, спеціаліст першої категорії Волохово-Ярського старостинського округу Фото: Дар’я Панченко, спеціаліст першої категорії Волохово-Ярського старостинського округу

У Волоховому Яру Балаклійської громади Ізюмського району Харківської області запрацює відновлений магазин. Він стане третім із шести торговельних об’єктів у селі, які знову стали до дії після деокупації.

Про це медіа «Слобідський край» розповіла спеціаліст першої категорії Волохово-Ярського старостинського округу Дар’я Панченко.

 – До війни у селі працювали шість магазинів. У крамницях можна було придбати як продовольчі, так і промислові товари. Їхня  кількість вповні задовольняла запити місцевого населення у потрібних придбаннях. Після деокупації людей у селі стало менше майже вдвічі: їхня кількість  із 1300 осіб скоротилась до 750. Зрозуміло, що і товарів тепер потрібно менше. Проте відрадно, що  три із шести магазинів, вщент розбитих і розграбованих окупантами,  заново відчинили двері відвідувачам, –  говорить Дар’я .   

Третій за рахунком відновлений магазин є одним із найдавніших і найпопулярніших у селі. Він має зручне розташування – знаходиться в самісінькому центрі населеного пункту. Його відвідувати зручно кожному, хто має справи в старостаті, у правлінні місцевого сільгосптовариства, на пошті тощо. Раніше його осаджали місцеві школярі, бо навчальний заклад розташований через дорогу напроти. Жителі села вірять, що так знову буде після війни, коли відбудують і школу.

Нагадаємо, що у Вербівці 150 школярів отримали гаджети.

Також нагадаємо, що у Волоховому Яру Балаклійської громади Ізюмського району Харківської області курсує соціальний автобус.

Раніше ми писали, що деокупована Балаклійська громада працює над розмінуванням і відновленням. 

Більше новин Балаклія читайте на нашому сайті.

Автор: Тетяна Чмут