Для жителів Волохового Яру курсує соціальний транспорт

01.08.2023 17:50 Балаклія
Фото: Дар’я Панченко, спеціаліст першої категорії Волохово-Ярського старостинського округу Фото: Дар’я Панченко, спеціаліст першої категорії Волохово-Ярського старостинського округу

У Волоховому Яру Балаклійської громади Ізюмського району Харківської області курсує соціальний автобус. Він здійснює рейси до центру громади і в зворотному напрямку.

Про це медіа «Слобідський край» розповіла спеціаліст першої категорії Волохово-Ярського старостинського округу Дар’я Панченко.

  – Волонтерська організація «Проліска»  передала в експлуатацію  нашому старостинському округу автобус  на 25 пасажиромісць строком на один рік. Також «Проліска» взяла на себе обслуговування транспортного засобу, зарплату водієві, оплату проїзду пасажирів. Автобус  здійснює по два рейси два дні на тиждень – у вівторок і п’ятницю,  – розповідає Дар’я. Харківська область, Балаклійська ОТГ, серпень 2023

Крім місцевих, послугами соціального транспорту користуються і жителі сусідньої Бригадирівки. Переваги такого сполучення першими оцінили пенсіонери села, бо і зручно, і безкоштовно. На сьогодні їх у Волоховому Яру  проживає 250 осіб, що становить третину від загальної кількості населення у період  після  деокупації.   

Нагадаємо, що у селі Волохів Яр Балаклійської громади Ізюмського району Харківської області запрацювало автоматизоване відділення "Укрпошти".    

Також нагадаємо, що Балаклійський водоканал поповнився німецькою технікою. 

Раніше ми писали, що магазин торговельної мережі «АТБ» запрацює в Балаклії восени. 

Більше новин Балаклія читайте на нашому сайті.

Автор: Тетяна Чмут