В Асіївці і Борщівці – нові водонапірні вежі

18.09.2023 17:20 Балаклія
Фото: Віталій Красиля Фото: Віталій Красиля

У селах Асіївка і Борщівка Балаклійської громади встановили нові водонапірні вежі замість пошкоджених під час проведення бойових дій.

Про це медіа «Слобідський край» розповіли старости Асіївського і Борщівського старостинських округів.

-Наше село не було в окупації, проте знаходилось на лінії вогню. В Асіївці, аби уникнути перебоїв з питною водою, завжди експлуатувались дві водонапірних вежі. Одна з них зазнала значних ушкоджень через обстріли. Представники благодійної організації «Solidarites international» («Міжнародна солідарність» в Україні) ще наприкінці травня вивчили нашу проблему і днями встановили нову вежу», – розповідає Віталій Красиля, староста Асіївського старостинського округу. 

З роботами представники компанії впорались менше ніж за день, тому незручності були мінімальними. 

-Водонапірна вежа відслужила борщівцям майже шістдесят років. Вона вже була «латана-перелатана», та ще й додалися нові пробоїни під час обстрілів. Вежа вже не забезпечувала потрібного тиску, через що жителі двох верхніх поверхів нашої чотириповерхівки часто залишались без води, – зазначає староста Борщівського старостинського округу Лідія Шульга.

 Пані Лідія говорить, що борщівці завчасно запаслися водою як мінімум на дві доби, та монтажні роботи завершились набагато швидше.   

Нагадаємо, що у Протопопівці і Чепілі Балаклійської громади Ізюмського району Харківської області місцеві жителі отримали будівельні матеріали від Управління верховного комісара ООН у справах біженців.

Також нагадаємо, що у селі Шевелівка Балаклійської громади Ізюмського району Харківської області міжнародні благодійні організації по лінії ООН взяли на себе зобов’язання відремонтувати сто будинків. Третина з них уже доведена до ладу.

Раніше ми писали, що у Балаклії Ізюмського району Харківської області щорічною датою відзначення Дня міста встановлено день 8 вересня.

Більше новин Балаклія читайте на нашому сайті.

Автор: Тетяна Чмут