Жителів Балаклійської громади просять терміново перекрити газ

06.11.2023 11:26 Балаклія
Колаж «Слобідський край» Колаж «Слобідський край»

У вівторок, 7 листопада, мешканців міста Балаклія та села Борщівка Харківської області закликають перекрити газ.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на Балаклійську міську військову адміністрацію.

7 листопада з 8:00 до 19:00 жителям Балаклії та Борщівки необхідно буде вимкнути всі газові прилади у своїх оселях та не використовувати газ.

«У разі ігнорування даного прохання газопостачання у мешканців міста Балаклія та села Борщівка може бути відсутнє до семи діб!», – йдеться у повідомленні.

Це повʼязано з проведенням ремонтно-відновлювальних робіт на газорозподільних мережах, пошкоджених унаслідок бойових дій. Спеціалісти Харківської філії «Газмережі» намагатимуться виконати відбудову газогону протягом дня.

Нагадаємо, що у Балаклійській громаді Ізюмського району Харківської області тарифи на житлово-комунальні послуги в опалювальному сезоні 2023-2024 році підвищуватись не будуть.

Нагадаємо, у Балаклійській громаді Ізюмського району жителів забезпечують дровами. Зокрема, по старостинських округах складаються списки для надання допомоги на придбання твердого палива. Механізм такий: у разі надходження деревини допомога одноразово надаватиметься домогосподарству, яке має пічне опалення, за умови відсутності субсидії (пільги) на скраплений газ, тверде та рідке пічне побутове паливо в поточному році.

Більше новин Балаклія читайте на нашому сайті. 

Автор: Анна Хливнюк

Теги: