Мешканців Барвінківщини закликають реєструвати пошкоджене житло

04.10.2022 16:00 Барвінкове
На фото наслідки обстрілів Барвінківської громади навесні На фото наслідки обстрілів Барвінківської громади навесні
Жителям Барвінківської громади, що повертаються з евакуації, необхідно звертатися до поліції, якщо їх житло пошкоджене внаслідок агресії рф.

Про це “Слобідському краю” розповів Барвінківський міський голова Олександр Бало.

– Обов'язково необхідно фіксувати пошкодження житла. Для цього треба звертатися до поліції. Наразі ми вже формуємо комісію з цього питання, хоча й досі залишаємося в зоні активних бойових дій. До актів комісії обов'язково треба буде додавати протокол поліції. Не важливо, коли приїхали мешканці житла, – треба одразу дзвонити та реєструвати руйнування, – зазначає він.

Наразі в громаді ремонтують пошкоджені лінії електропередач та газопостачання. Без світла залишається десять сіл. За словами очільника громади, дуже багато ліній електропередач пошкоджено снарядами на лінії розмежування. Кожного дня по ЛЕП працюють сапери, за ними по розчищених територіях одразу працюють бригади електриків. 

– Газ є у Барвінковому, але не у всіх домівках. Потроху під'єднуємо кожного дня нові вулиці. Люди дзвонять, дякують за те, що повернули газопостачання. Загалом по громаді відновлюємо життя, повивозили сміття, покосили траву. Дуже приємно, що Барвінківщина оживає! Людей багато повернулося, у місті населення десь п'ять тисяч складає, – зауважив він.

Займаються у Барвінківській громаді й відновленням пошкодженого житла. Жителям видають брезенти та плівку. Олександр Бало зауважив, що в ТГ не вистачає будівельних матеріалів, зокрема шиферу та вікон.

Автор: Анастасія Хушану