Окупанти обстріляли село Барвінківської громади: 600 домівок без газу

19.08.2022 13:20 Барвінкове
Наслідки попередніх обстрілів Барвінківської громади. Наслідки попередніх обстрілів Барвінківської громади.
В Іванівському Другому старостаті через обстріли 600 домоволодінь залишилися без газопостачання.

Наразі у громаді ведуться роботи з відновлення газопостачання. Про ситуацію у громаді розповів “Слобідському краю” Олександр Бало.

– Позавчора (17 серпня) були обстріли по нашому Іванівському Другому старостинському окрузі. Там була пошкоджена електромережа, втім її вчора відновили. Також пошкоджений газогін місцевого значення, я думаю, все оперативно налагодять. Постраждалих не було, – сказав очільник Барвінківської громади.

Він зауважив, що більша проблема наразі з газопостачанням у самому Барвінковому та прилеглих селах. Ще навесні обстрілами була пошкоджена магістраль високого тиску, відремонтувати її наразі неможливо. Барвінківська громада розділена газовим каналом, так, у її частині газу не було ще з весни. Окрім того, рашисти не перестають гатити по Барвінківщині.

– Обстріли продовжуються, вони не мають ніякої регулярності – можуть вдарити у будь-який момент. Як це було і з Іванівкою Другою – обстріляли центр села о 15:00. Ніяких військових там, звичайно, не було. Це дуже віддалене село нашої громади, – зауважив Олександр Бало.

У Харківській ОВА дали коментар стосовно відновлення газопостачання у Барвінківській громаді.

– Для підключення газопостачання необхідне деталізоване обстеження всієї протяжності газових мереж. Тому терміни ремонтів залежатимуть від ходу бойових дій, – повідомили в Департаменті ЖКГ та ПЕК ХОВА.

Нагадаємо, 18 серпня Володимир Зеленський підписав закон, який передбачає встановлення мораторію на підвищення тарифів на тепло для населення. Так передбачається, що мораторій буде діяти протягом воєнного стану в Україні та шість місяців після його завершення.