Поліцейські станції запрацювали в Барвінківській громаді

17.04.2024 14:51 Барвінкове
Офіцер громади/Національна поліція Офіцер громади/Національна поліція

У Барвінківській громаді працюватиме четверо поліцейських офіцерів.

Як розповів кореспондентці медіа очільник Барвінківської громади Олександр Бало, наразі в громаді працює два поліцейські офіцери громади. Нещодавно в селах Мечебилове та Гаврилівка з’явилися дві поліцейські станції.

– Ми виділили шерифам два приміщення, забезпечили їх необхідною для виконання поліцейських функцій комп’ютерною та оргтехнікою. Це перші поліцейські станції на території нашої громади, – каже Олександр Бало.

Також для виконання службових обов’язків за кошти місцевого бюджету було закуплено два автомобілі для поліцейських. За словами Бало, у громаді планують прийняти ще двох шерифів. 

– До повномасштабної війни була така мрія, щоб у громаді працювало четверо офіцерів. У нас найбільша громада в Ізюмському районі, тому необхідна саме така кількість шерифів. Думаю, до кінця року ми одного офіцера громади точно візьмемо. Утім, сподіваюсь, що вдасться одразу двох прийняти в громаду, – зазначив він.

Проєкт «Поліцейський офіцер громади» впроваджений на території 40 громад області, в яких працює 89 поліцейських офіцерів громади. Для надання якісних поліцейських послуг на території області працює 31 поліцейська станція.

Автор: Анастасія Хушану