У Барвінківській громаді відбувся День єднання

29.06.2023 10:20 Барвінкове

У селі Гаврилівка Барвінківської громади Харківської області зустрілися представники сусідніх  Барвінківської та Близнюківської громад. Захід  засвідчив дружні взаємини між сусідами, а також допоміг зібрати кошти на підтримку ЗСУ.  

Як розповів медіа «Слобідський край» Барвінківський міський голова Олександр Бало, між Барвінківщиною і Близнюківщиною завжди панувало добросусідство. Коли Барвінкове опинилось на лінії вогню і потерпало від постійних обстрілів, близнюківці першими прийшли на допомогу.

  – У сусідній громаді тимчасовий притулок знайшли сотні, якщо не тисячі наших людей. Коли паліативне відділення Близнюківської лікарні вже було переповнене нашими переселенцями, то близнюківці  віднайшли можливість відвести під нього додаткові палати. Допомога надходила і продуктами, і пально-мастильними матеріалами, – розповідає Олександр Бало.

Такий захід проводився вперше. Вперше машини від обох громад під українськими прапорами зібралися на площі перед Барвінківською мерією, об’єдналися в одну колону і вирушили в бік Гаврилівки. Однак Барвінківський міський голова, заручившись підтримкою мера Близнюків Геннадія Короля, планує проводити його щорічно 28 червня – у День Конституції України. Місце проведення – село Гаврилівка – теж залишиться незмінним, оскільки воно знаходиться на рівновеликій відстані як від Барвінкового, так і від Близнюків.  

Під час урочистостей був проведений аукціон та розіграш лотерейних білетів на підтримку Збройних Сил України. Вдалося зібрати майже 33 тисячі гривень. Цікаво, що один з двох новеньких велосипедів, які розігрувались в лотерею, дістався переселенці з Харкова Тетяні Микуленській. Удачу приніс білет, який до розіграшу подарував їй Геннадій Король, Близнюківський селищний голова. Жінка зізналась, що хоча вже й на пенсії, та тепер обов’язково навчиться їздити на велосипеді.  

Громади також обмінялися подарунками. Близнюківці презентували лавочку, а барвінківці їм навзаєм – картину. Місцеві аматори підготували для присутніх концертну програму.

 Нагадаємо, що у Харківській області відновили роботу Барвінківського сектора ГУ ДМС.

Також нагадаємо, що у місті Барвінкове Харківської області на базі місцевої ДЮСШ відбувся Кубок Тараса Михалика з футболу, в якому взяли участь місцеві спортсмени, а також колишні гравців збірної України.

Раніше ми писали, що в селі Велика Комишуваха Барвінківської громади Харківської області заживили перші 22 домівки.   

Більше новин Барвінкове читайте на нашому сайті.