У Барвінківській громаді запрацював новий ЦНАП

04.11.2021 08:43 Барвінкове
Мешканці Барвінкового Харківської області можуть звернутися по адміністративні та соціальні послуги до спеціалістів Центру, або зробити це самостійно в електронному вигляді.

Центр надання адміністративних послуг Барвінківської міської ради розпочав роботу 1 листопада. Про це повідомили у відділі адміністративних послуг Управління цифрової трансформації Департаменту цифрової трансформації регіону Харківської ОДА.

«У ЦНАП надаються послуги з реєстрації місця проживання, паспортні послуги (вклеювання фотографії); послуги соціального характеру; державна реєстрація речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень; державна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців; видача відомостей з Державного земельного кадастру; реєстрація земельних ділянок; інші послуги місцевого значення; документи дозвільного характеру», - зазначили у відділі адмінпослуг.

Читайте також: Як громади з Харківщини можуть отримати новий ЦНАП

Також у Центрі можна самостійно звернутися по адміністративні послуги, які надаються в електронній формі, за допомогою місць для самообслуговування. Це безкоштовно.

ЦНАП розташований по вул. Центральна, будинок 3, 2-й поверх. Працює щодня  з 08:00 год. до 17:00 год., крім вихідних і святкових днів.

За детальною інформацією можна звертатися за телефоном: +38 (05757) 4 11 55.