У село Барвінківської громади можуть відновити газопостачання

01.11.2022 15:25 Барвінкове

Багато населених пунктів Барвінківської громади залишаються без світла та газу.

Барвінківська громада знаходилась під обстрілами окупантів пів року. За цей час ворог зруйнував чимало газопроводів та ліній електропередач. Окрім того, більшість електроліній заміновано. Голова громади Олександр Бало розповів “Слобідському краю”, що наразі на Барвінківщині без вихідних працюють сапери та ремонтні бригади.

– Без світла у нас залишається ще багато населених пунктів, це і Рідне, Червоне, Грушуваха, Комишуваха. Наразі у Грушувасі працюють газівники, тож є надія, що найближчим часом у селі буде газ. Роботи у громаді дуже багато, – зазначив Олександр Бало.

Окрім цього, окупанти зруйнували велику кількість мостів у населених пунктах. Тож наразі тут відновлюють “артерії” громади.

– Відновлюємо міст на Грушуваху – там уже ведуться роботи, десь через 5-7 днів зможемо поїхати у бік Балаклії. До Комишувахи уже практично на завершенні роботи, залишилося лише забетонувати. З основних напрямків зруйновано три мости, ще один великий міст зруйновано, що веде на Другу Іванівку, – розповів очільник Барвінківської громади.

Наразі у громаді працюють відділення Ощадбанку та Приватбанку, пошта, магазини та аптеки.