Жителям Барвінківської громади виплатили понад 4 мільйони гривень за пошкоджене майно

16.08.2023 16:49 Барвінкове
Джерело: Харківобленерго Джерело: Харківобленерго

У Барвінківській громаді Харківської області зареєстровано 188 заяв про пошкоджене майно.

 

Як повідомляє медіа «Слобідський край» з посиланням на Барвінківську міську раду, усього жителі ТГ подали 188 заяв про пошкоджене майно в рамках програми єВідновлення. Комісія розглянула 116 заяв, з яких 108 – отримали позитивне рішення про надання компенсації. Загальна сума призначених компенсаційних виплат становить 9,2 мільйона гривень. 12 заяв отримали відмову в наданні компенсації.

– Основними причинами відмови є подання заяв щодо об’єктів, на яких ремонтні роботи виконані власниками самостійно в повному обсязі, або які є зруйнованими, – кажуть у міськраді.

Наразі компенсація виплачена 56 жителям громади на суму 4,7 мільйона гривень. Ще 25 заяв уже оброблені банком та найближчим часом будуть виплачені у сумі 2,4 мільйона гривень. Решта 23 заяв очікують на затвердження виконавчим комітетом міськради та будуть спрямовані для виплати банком. 

– Компенсація повинна бути використана лише на ремонтні роботи, які не були проведені на дату складення чек-листа, крім випадків проведення протиаварійних робіт чи невідкладних консерваційних робіт, – зазначили у Барвінківській міській раді.

Раніше ми писали, що у Барвінківській громаді відбувся День єднання.

Нагадаємо, що у Харківській області відновили роботу Барвінківського сектора ГУ ДМС.

Також нагадаємо, що у місті Барвінкове Харківської області на базі місцевої ДЮСШ відбувся Кубок Тараса Михалика з футболу, в якому взяли участь місцеві спортсмени, а також колишні гравці збірної України.

Більше новин Барвінкове читайте на нашому сайті.