Скільки заробляють працівники Безлюдівської громади

04.08.2021 09:49 Безлюдівка
Фото: Вікіпедія Фото: Вікіпедія

Загалом на червневі зарплати для працівників селищної ради з бюджету Безлюдівської громади спрямували понад 1,3 мільйона гривень.

Відомості про заробітній платі у червні в громаді опублікували на запит активістів Мережа антикорупційних центрів. У червневі виплати працівникам, окрім заробітної плати, можуть входити премії, матеріальна допомога, відпускні тощо. 

Читайте також: Жителям Харківщини заборгували понад 500 мільйонів гривень зарплати

Так, найбільші виплати у червні отримав староста Хорошівського окуругу Анатолій Топчій. Йому нарахували 102 180 гривень.

Другою за розміром у селищній раді є червнева зарплата завідуючої сектором управління персоналом Олени Ткачук. Її зарплата  склала  64 239 гривень.

Голова громади Микола Кузьмінов у червні заробив 58 337 гривень.

До п'ятірки найбільших зарплат селищної ради у червні також входять виплати старості Лизогубівського округу Олександра Кануннікова. Він отримав 48 520 гривень. Трохи менше, 48 447 гривень, виплатили заступниці начальника відділу соціального захисту населення Лілії Міщенко.

Найменші червнені зарплати у селищній раді отримали прибиральники та підсобний робітник - 3 163 та 3 000 гривень відповідно.