Біляївська тисяча: добрі традиції успішної громади з Лозівщини

18.02.2022 11:00 Біляївка
За 2021 рік більше 70 жителів похилого віку Біляївської громади Харківської області отримали від 1 до 3 тисяч гривень.

У Біляївській громаді Харківської області тільки за січень-лютий 2022 року привітали вже 21 іменинника – жителів похилого віку. Пам’ятають у Біляївській громаді про важливі, не тільки ювілейні, дати та свята. До дня учасників бойових дій на території інших держав 19 ветеранів отримали грошові поздоровлення.

Олександп Різник

Із минулого року в комплексній Програмі соціального захисту Біляївської сільської ради передбачені кошти для привітання ювілярів віком 80 та 85 років. Кожен такий іменинник до дня народження отримує подарунок та вітальну листівку. А тим, кому виповнилося 90, 95, 100 років, виплачують по 3000 гривень. За словами начальниці відділу соціального захисту Біляївської сільської ради Інни Слободенюк, тільки у 2021 році на подарунки для 76 жителів похилого віку витратили  50 500 гривень. А від початку 2022 року біляївці пішли ще далі: вирішили вітати всіх жителів громади, старших за  90 років, не прив’язуючись до ювілею - всі іменинники старші за 90 років отримають сертифікат на 1000 років. І на привітання запланували витратити 96 000 гривень. Не пройшли і повз важливих свят. Так, наприклад, воїни-інтернаціоналісти напередодні значної дати – Дня учасників бойових дій на території інших держав – також отримали по 1000 гривень допомоги.

Біляївка

 Очільник Біляївської громади Олександр Різник разом з представниками депутатського корпусу та старостинських округів намагається особисто приділити увагу кожному жителю громади поважного віку.

Біляївка

 – З перших днів роботи новоствореної громади ми приділяли особливу увагу соціальному розвитку Біляївщини. І цього року збільшили заплановані витрати на соціальну сферу. Люди похилого віку – це особливий незахищений контингент наших жителів. Тож їх, як можемо, підтримуємо не словом, а ділом. Не тільки на свята та урочистості надаємо допомогу, а завжди, коли вони цього особливо потребують. Бачу, як вони радіють нашим візитам, навіть більше, ніж подарункам. Тому завжди намагаюся бути присутнім особисто на таких виїздах. Хто ж, як не ми, захистить наших старожилів, – поділився очільник Біляївської громади Олександр Різник.

Біляївка

Наскільки цінують таку увагу всі, «кому за 80», знає і директор Біляївського терцентру Юрій Гнатенко.

Біляївка

 – У нас, не зважаючи на вік, усі пенсіонери дуже активні. Всі особисто знають голову громади Олександра Різника, завжди з нетерпінням чекають до себе жаданого гостя. Бо можуть з ним поговорити про наболіле, отримати підтримку. Саме Олександр Різник ініціював традицію – вітати мешканців грошовими сертифікатами. І цю добру справу всі підтримали, – повідомив Юрій Гнатенко.