Біляївська громада поповнила автопарк: новий трактор уже розчищає дороги

11.02.2022 16:30 Суспільство

Біляївська громада Харківської області за кошти депутатської субвенції – понад пів мільйона гривень – придбала універсальний трактор BELARUS 82.1

Біляївська громада придбала трактор BELARUS 82.1 на кошти депутатських субвенцій. Нова техніка може і сніг прибирати, і траву косити, і землю копати. Старостинські округи вже склали розклад, за яким трактор працюватиме по селах.

У Біляївській ТГ з’явився універсальний трактор BELARUS 82.1 з відвалом для прибирання снігу. Він був придбаний за державні кошти – народний депутат Олександр Літвінов сприяв виділенню 530,9 тисячі гривень депутатської субвенції на соціально-економічний розвиток громади.

быляївка трактор

У старостинських округах Біляївської громади впевнені, що нова техніка забезпечить підвищення кількості та якості комунальних послуг, що надаються населенню, а також сприятиме покращенню благоустрою сіл громади, поліпшенню екологічної ситуації та забезпеченню комфортних умов проживання населення в сільській місцевості.

Очільник Біляївської ТГ Олександр Різник розповів, що до трактора за кошти громади була придбана роторна косарка та заплановано придбання причепа ПТС-4 і гілкоподрібнювача.

літвінов різник біляївка

– Ми дуже вдячні народному депутату Олександру Літвінову за активну участь у житті громади та сподіваємося на подальшу співпрацю. Дуже важливо, коли народні депутати дослухаються до потреб громад, знаходять необхідні важелі для взаємодії, – зауважив «Слобідському краю» голова Біляївської ТГ Олександр Різник.

Сам народний обранець упевнений, що плідна співпраця задля благоустрою громади – це, в першу чергу, продумані дії керівництва.