Дітям з Біляївської громади передали нові ноутбуки: хто зможе отримати

06.05.2024 13:03 Біляївка
Нова техніка для онлайн-навчання у Біляївській громаді / Фото: Біляївська ТГ Нова техніка для онлайн-навчання у Біляївській громаді / Фото: Біляївська ТГ

Сьогодні, 6 травня, у Біляївській громаді Харківської області відбулось урочисте вручення хромбуків та ноутбуків директорам комунальних закладів.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на Біляївську територіальну громаду.

Отримана техніка потрібна для організації дистанційного навчання учнів Біляївської сільської ради. Зокрема, 2 хромбуки та 23 ноутбуки у тимчасове користування зможуть отримати діти-переселенці, діти з інвалідністю, діти з малозабезпечених сімей або позбавлені батьківського піклування, а також діти з інших вразливих категорій.

– Комп'ютерна техніка (у кількості 2 хромбуки та 23 ноутбуки) надійшла від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), Міністерства освіти і науки України, Фундації Олени Зеленської у координації з Харківською ОВА, – йдеться у повідомленні.

Ноутбуки для школярів Біляївської громади

Техніка для учнів Біляївської громади, 6 травня / Фото: Біляївська територіальна громада

Нагадаємо, раніше «Слобідський край» писав, що відбувається з освітою на Харківщині. Зокрема, в якому стані перебуває шкільна мережа у різних громадах регіону.

А також скільки шкіл та закладів професійно-технічної освіти наразі працює у Харківській області, оновлена статистика.

Автор: Анна Хливнюк