Донатять з кожної пенсії: як у Біляївській громаді плетуть маскувальні сітки

17.11.2023 13:20 Біляївка
Волонтерки плетуть зимові маскувальні сітки/«Слобідський край» Волонтерки плетуть зимові маскувальні сітки/«Слобідський край»

Волонтери одного зі старостинських округів Біляївської громади Харківської області потребують допомоги у матеріалах для маскувальних сіток.

Як розповіла кореспондентці медіа «Слобідський край» волонтерка Біляївської громади Анна Красова, матеріал для маскувальних сіток для захисників збирають по всій Україні. Хтось надає їх безкоштовно, а щось доводиться купувати.

– Наші постійні спонсори – це наші ж «павучихи», які з кожної пенсії складають по 200 гривень. Місцеві також допомогають, коли дуже треба просимо їх. Остання закупівля матеріалу була на сітки зимові, про які попросив наш односелець. Тоді допомогла наша громада, – каже Анна Красова.

Волонтерка зазначає, що матеріал потрібен завжди, як і робочі руки – зайвими не будуть.

– У нас стабільно займається десь десять людей, в основному пенсіонери. Дуже багато сіток вже наплели, у нас є три постійні підрозділи, яким ми допомагаємо. Є і військові, які ситуативно звертаються – їм також допомогаємо, чим можемо, – зазначає волонтерка.

Наразі павучихи виконують велике замовлення, до зими необхідно встигнути наплести білі маскувальні сітки. Окрім цього, волонтерки в’яжуть рукавиці, шкарпетки та килимки для військових. А вдома – заливають окопні свічки. 

Якщо ви хочете допомогти волонтерам з Біляївської громади: 

Отримувач платежу
КРАСОВА АННА ВОЛОДИМИРІВНА

IBAN:
UA533052990000026208677032972

Рахунок отримувача:
26208677032972

Нагадаємо, Біляївська громада спрямувала понад 4 мільйони гривень на підтримку населення. 

Нагадаємо, сільська бібліотека у Червоному стала місцем відпочинку для дітей-переселенців. А також у Червонівській сільській бібліотеці триває виставка вишитих рушників. 

Більше новин селища Біляївка та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.

Автор: Анастасія Хушану