У селі Біляївської громади відкрита виставка вишитих рушників місцевої жительки

08.11.2023 10:49 Біляївка
Виставка вишиваних рушників у селі Красне/ «Слобідський край» Виставка вишиваних рушників у селі Красне/ «Слобідський край»

У Червонівській сільській бібліотеці Біляївської громади Харківської області вже тиждень відкрита персональна виставка рушників ручної роботи.

Як розповіла кореспондентці медіа «Слобідський край» жителька села Червоне Біляївської громади Любов Варавіна, виставка вишитих рушників у Червонівській сільській бібліотеці триває вже тиждень. 

– У 2012 році я почала вишивати ікони. У нашій школі була виставка, і мені сказали, що ікона без рушника не може бути. Тоді я подумала, що зможу і рушник вишити, ця робота легша, ніж ікони, – каже вона.

Біляївська громада виставка рушників

Любов Варавіна та рушники ручної роботи.

Спочатку на рушниках майстриня вишивала квіти, а згодом складніші та різноманітніші візерунки. 

– Шукала в Інтернеті та журналах різні візерунки. Потім почала їх поєднувати. І ось так захопилася цим ділом. Коли немає рушника, вишиваю серветки. Іноді також в'яжу рукавиці для наших військових, поєдную приємне з корисним, – зазначила Любов Варавіна.

Вишиті рушники

Незакінчений рушник.

Також майстриня брала участь в обласному конкурсі вишивки «Закодоване щастя».

Нагадаємо, 108 діток з Біляївської громади Харківської області отримають набори зимового одягу: куртку, штани, черевики тощо. Нагадаємо також, юний боксер з Біляївської громади Олександр Малахов, який став чемпіоном Європи, отримав від сільської ради грошовий сертифікат.

А в кінці літа очільник Біляївської громади отримав нагороду від Валерія Залужного.

Більше новин селища Біляївка та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.

Автор: Анастасія Хушану