Рік викликів і здобутків: у Біляївській громаді ремонтували ліцей і придбали сміттєвоз

16.12.2021 08:50 Біляївка
Фото: Біляївська сільська рада Фото: Біляївська сільська рада
У 2021 році в селі Миронівка Харківської області відремонтували крівлю ліцею, що обійшлося в 1 мільйон 800 тисяч гривень.

Серед основних викликів Біляївської сільської територіальної громади в 2021 році – це передусім постала потреба в створенні ефективно діючої структури. Про це «Слобідському краю» розповів голова Біляївської ТГ Олександр Різник.

– Відпрацювати механізм стимулювання економічної, фінансової активності у сферах забезпечення зайнятості, управління власністю, правильне просторове планування та використання природно-ресурсного потенціалу. Постійна організація поліпшення соціальної сфери, зокрема освіти, охорони здоров’я, соціального захисту населення, – сказав очільник Біляївської громади.

Читайте також: Рік викликів і здобутків: як у Циркунівській громаді ремонтують дороги та встановлюють вуличне освітлення

За його словами, цьогоріч в громаді вдалося відремонтувати покрівлю Миронівського ліцею та повністю закрили питання з освітленням.

– Начебто б нічого не видно, але насправді зробили дуже багато, як для першого року існування громади. Хочу сказати, що з бюджетом ми впоралися, ми його перевиконали. Ми багато заробили і багато витратили. Створили служби, створили управління, заклали фундамент багатьох проєктів, деякі з них реалізовані. Серйозну увагу приділили освіті, зокрема ремонту шкіл. Найбільший з них – це ремонт покрівлі Миронівського ліцею, який коштував 1 мільйон 800 тисяч гривень. Робили дороги, повністю закрили питання з освітленням у громаді. Купили сміттєвоз та трактор з відвалом. Дійсно, цьогоріч зроблено багато чого, – підкреслює Олександр Різник.

Автор: Савелій Мякушко