Аграрії Близнюківщини придбали автівки українським захисникам

27.04.2022 14:11 Близнюки
Фото: pravdatutnews.com Фото: pravdatutnews.com

У Близнюківській громаді Харківської області місцеві аграрії зібрали понад півмільйона гривень, на які придбали три легкові автомобілі для потреб українських військових.

Про це «Слобідському краю» розповів голова Близнюківської районної організації роботодавців агропромислового комплексу Віктор Лукоцький

– У нас є власний фонд. Просимо у людей, які займаються землею, щоб вносили по 50 гривень з гектара землі. У нас сільгоспрайон, тож так зробили. І зібраними коштами фінансуємо потреби, з якими до нас звертаються захисники. Це і ремонт бойової техніки, придбання тепловізорів тощо. Крім того, ЗСУ попросили легкові автомобілі. Один уже передали, він у військових. А наразі передаємо ще три автівки, які загалом обійшлися в 19 тисяч доларів. Це Renault Sandero, Volkswagen Caddy та SsangYong Kyron. Їх переганяють, до кінця цього тижня будуть уже у розпорядженні наших військових, – розповів Віктор Лукоцький. 

Читайте також: Біляївська громада придбала коптер для потреб ЗСУ

За його словами, організація на потреби ЗСУ витратила вже близько двох мільйонів гривень.

– Зараз будемо звертатися до аграріїв, які вже брали участь у зборі або ще не долучалися до нього. Потреб дуже багато, питання постійно виникають. Щодня працюємо в цьому напрямку. І не тільки наш фонд працює, а й інші люди, вся громада загалом. Мені товариш зателефонував та розповів, що захисники попросили «Жигулі», він купив і просто передав їм. Закликаю всіх допомагати нашим ЗСУ, оскільки це спільне лихо, яке можна подолати, лише згуртувавшись, – зазначив Віктор Лукоцький. 

Автор: Савелій Мякушко