Близнюківці представлятимуть збірну України на чемпіонаті Європи в Парижі

10.04.2024 14:35 Близнюки
Даниїл Букін та Ярослав Бондаренко на чемпіонаті України/Фото: Близнюківська селищна рада Даниїл Букін та Ярослав Бондаренко на чемпіонаті України/Фото: Близнюківська селищна рада

Двоє юнаків із Близнюківської громади Лозівського району візьмуть участь у чемпіонаті Європи з гирьового спорту. Україну у змаганнях такого високого рівня представлятимуть вихованці Близнюківської ДЮСШ – чотирнадцятирічний Даниїл Букін і сімнадцятирічний Ярослав Бондаренко. Змагання проходитимуть у Парижі з п'ятнадцятого по двадцять п'яте квітня.  

Про це медіа «Слобідський край» розповів Близнюківський селищний голова Геннадій Король.

  – Хлопці здобули перемогу на чемпіонаті України в Полтаві і тепер їдуть до Європи. Ярослав Бондаренко – срібний призер з класичного ривка, класичного поштовху, двоборства, гвардійського ривка та срібний призер чемпіонату України серед школярів, виконав нормативи ІІ дорослого розряду. Даниїл Букін – чемпіон України з класичного поштовху, двоборства  серед школярів, став срібним призером у класичному ривку, триборстві та гвардійському ривку, бронзу виборов у поштовху довгим циклом, – розповідає очільник Близнюківської селищної ради Геннадій Король.

На чемпіонаті України обов'язковою була командна естафета з двох найскладніших вправ – поштовх довгим циклом та класичний поштовх. Команда Харківської області, до складу якої увійшли Даниїл Букін та Ярослав Бондаренко, виборола дві бронзові нагороди, поступившись топ-команді Полтавської області та постійному конкуренту – команді Дніпропетровської області. 

Нагадаємо, що харківські школярі здобули першість на чемпіонаті Європи з акробатичного рок-н-ролу.

Також нагадаємо, що важкоатлетка з Харкова здобула три медалі чемпіонату Європи.