У громадах Харківщини відкрилися ковзанки

11.12.2020 15:55 Близнюки

Льодові арени уже відкрилися у Харкові та Близнюках. На черзі друга ковзанка в Близнюках та у Первомайському.

У Первомайському Харківської області завтра, 12 грудня, запрацює ковзанка. Вона розташована біля Фізкультурно-оздоровчого комплексу. Як розповів заступник Первомайського міського голови Антон Орехов, льодове поле було виділене й підготовлене міською радою, а ентузіасти-волонтери зайнялися підготовкою льодового покриття. Залили ковзанку учора. А завтра на ній уже можна буде випробувати лід.

 

– Вхід на ковзанку буде за символічну плату, аби волонтери мали змогу підтримувати ковзанку в належному стані, –- розповів Антон Орехов. – Покататися можна буде як у своїх ковзанах, так і взяти напрокат.

Читайте також: На майдані Свободи в Харкові запрацювала ковзанка — Фото

Фото Facebook Алексей Царапенко

Крім того, на льодовій арені планують проводити спортивні змагання з хокею за участю команд з інших районів. 

А у Близнюках цієї зими працюватиме аж дві ковзанки. Одна – для хокеїстів, інша – для вільного катання. Як розповів Близнюківський селищний голова Геннадій Король, першу – відкриту – льодову арену облаштували ще позаминулого року. Тоді команда ентузіастів-любителів хокею із села Олександрівка запропонувала залити каток у Близнюках.

– Ми виділили для цього поле стандартного розміру 60 на 30 метрів, закупили за кошти місцевого бюджету матеріали (пісок, дошки для огорожі), а вони вже облаштовували каток: насипали, рівняли й заливали його, – розповів Геннадій Король.

Ковзанка викликала великий ажіотаж і серед хокеїстів, і серед любителів катання. Тому цього року це льодове поле також заливають. На його облаштування потрібно ще декілька днів. Покататися там можна буде безкоштовно у власних ковзанах або взяти на місці.

Крім того, вирішили відкрити другу ковзанку – тільки для хокею. Місцевий підприємець облаштував льодову арену у закритому приміщенні.

Інформація про нові відкриті ковзанки у Харківській області оновлюватиметься