Лікарню в Близнюках відремонтують до кінця цього року. Фото

16.09.2021 13:46 Близнюки
Фото: kharkivoda.gov.ua Фото: kharkivoda.gov.ua

Станом на 16 вересня в Близнюківській ЦРЛ Харківської області вже розвели всі комунікації, а також замінили вікна та двері.

У 2020 році в Близнюківській центральній районній лікарні реконструювали стаціонарне відділення. Цьогоріч у рамках президентської програми «Велике будівництво» роблять реконструкцію головного корпусу і харчоблока.

За словами заступника голови Харківської ОДА Михайла Харнама, на об’єкті активно тривають як зовнішні, так і внутрішні роботи. Наразі оздоблюють фасад, триває благоустрій території. Робітники шпаклюють стіни та стелю, укладають керамічну плитку

Після реконструкції на першому поверсі закладу розташується терапевтично-неврологічне відділення та комп’ютерний томограф, на другому – хірургічне та гінекологічне відділення.

Читайте також: Відмова від вакцинації: чи можуть за це звільнити

На сьогодні в операційній уже влаштували спецобладнання для операцій. Розведені всі комунікації. Замінено вікна та двері. Під вентиляційний блок та архів підготовлено підвал.

Залишився косметичний ремонт та влаштування під’їзних шляхів.

– Ремонт повинен завершитися до кінця цього року, – розповідає «Слобідському краю» Близнюківський селищний голова Геннадій Король. – За проектом це реконструкція, але фактично це буде абсолютно нова лікарня з відмінними умовами. Можна сміливо стверджувати, що це буде одне з найкращих приміщень для медичних послуг у Харківській області.

Автор: Савелій Мякушко