Маскувальними сітками можна накрити 25 гектарів: як Близнюківська громада допомагає фронту

02.05.2024 15:20 Близнюки
БФ "Єдність Близнюківщини" підготувала чергову партію маскувальних сіток для захисників ЗСУ/Фото: Анатолій Ващенко БФ "Єдність Близнюківщини" підготувала чергову партію маскувальних сіток для захисників ЗСУ/Фото: Анатолій Ващенко

У Близнюківській громаді Лозівського району БО БФ «Єдність Близнюківщини» офіційно зареєстрований восени минулого року. Фронту Фонд допомагає з перших днів війни. Сітками, які сплели близнюківці, можна накрити 25 гектарів землі.

Про це медіа «Слобідський край» розповів голова БО БФ «Єдність Близнюківщини» Анатолій Ващенко.

 – Наш фонд об'єднує близько ста добровольців із власне Близнюків і чотирьох старостинських округів громади. Ми маємо шість волонтерських осередків, де люди з нашої громади плетуть маскувальні сітки та виготовляють «кікімори» для бойових підрозділів на передовій. Сітками (760 штук), сплетеними від початку повномасштабного вторгнення і до сьогодні, можна накрити 25 гектарів землі, – розповідає голова БО БФ «Єдність Близнюківщини» Анатолій Ващенко.

Напередодні Великодня «Єдність» передає на передову чергову партію маскувальних сіток, «кікімор», традиційний набір до Великоднього столу – паски, сало, копченості, а також їжу швидкого приготування, енергетичні батончики, чай, каву, предмети особистої гігієни, серед яких особливим попитом у військовослужбовців користуються сухі душі. Їх у Фонді виготовили вже більше тисячі. Свою допомогу вкупі з допомогою від Фонду на фронт надсилають і учні Близнюківського ліцею. 

Нагадаємо, що жителі Куньєвської громади допомогли львів'янам закрити збір на «пікап» для ЗСУ.

Також нагадаємо, що пів мільйона гривень виділила Кегичівська громада Харківщини на придбання безпілотних авіаційних комплексів для однієї з військових частин Національної гвардії України.