Один із двадцяти: Близнюківська лікарня отримала автомобіль для медичних потреб

03.06.2024 17:53 Близнюки
Автомобілі, передані Урядом Японії, для  потреб медичних закладів області/Фото: Олег Синєгубов Автомобілі, передані Урядом Японії, для потреб медичних закладів області/Фото: Олег Синєгубов

Близнюківська громада Лозівського району отримала новий автомобіль. Транспорт переданий Близнюківській центральній районній лікарні для покращення надання медичних послуг населенню.

Про це медіа «Слобідський край» розповів генеральний директор КП «Близнюківська центральна районна лікарня» Микола Грушак.

  –  Близнюківська лікарня увійшла до числа двадцяти лікарень області, які отримали автомобілі для медичних послуг. Міністерство охорони здоров'я України за підтримки Уряду Японії реалізувало проєкт для покращення медичної допомоги в Харківській області. Транспортний автопарк, який є в обслуговуванні нашого медичного закладу, уже давно відпрацював своє. Це сучасний автомобіль, який може працювати як на бензині, так і від електрики, – розповідає генеральний директор КП «Близнюківська центральна районна лікарня» Микола Грушак.

Новий транспорт використовуватиметься для амбулаторної допомоги хворих Близнюківської громади. Вона включає первинну, паліативну підтримку, а також виїзд лікарів за місцем проживання пацієнтів. Автівка також використовуватиметься для транспортування тяжкохворих пацієнтів на консультації до Харкова.

Транспорт придбаний коштом Японського агентства міжнародного співробітництва (Japan international cooperation agency) та Уряду Японії. 

Нагадаємо, що одну з лікарень Харківської області повернули з евакуації.

Також нагадаємо, що у Циркунах жителі зможуть отримати медичну консультацію і ліки.

Автор: Тетяна Чмут