Як працюють банки у Богодухівській громаді

16.03.2022 17:17 Богодухів
Фото: Суспільне Фото: Суспільне
16 березня Богодухівський міський голова Володимир Бєлий розповів про роботу банків та бізнесу в громаді на Харківщині.

Із 14 березня у школах Богодухівської громади відновився навчальний процес – дистанційка. Наразі керівництво громади намагається налагодити роботу банків та місцевого бізнесу.

– Разом з поліцією ми забезпечили охорону банкам. Зараз банківські установи приймають готівку і видають її людям, які хочуть зняти з карток гроші, – повідомив очільник Богодухівської громади Володимир Бєлий. – Це складна робота. Але я прошу вийти весь бізнес громади на роботу. Торговельні точки мають працювати і кошти здавати до банку, таким чином люди зможуть знімати готівку. Я прошу всіх, хто може, працювати. Для того, щоб поповнювати коштами банки.

Також Богодухівський міський голова закликав власників будівельних магазинів відновити роботу. При цьому він повідомив, що деякі торговельні точки зараз працюють у нуль, тобто без прибутку.

– Наприклад, в Олійниці олія по 50 гривень. Це наш соціальний продукт. Так само і з крупами. Вчора ми розвантажили велику машину круп. Ціна на них соціальна – близько 15 гривень. Уже завтра в торговельній мережі з’явиться цукор. Сьогодні вантажівки за ним направилися до Полтавщини. Ціна також на нього буде соціальною, – пообіцяв міський голова.

Також він повідомив, що пошта почала виплати пенсій.