Богодухів отримав дизельні генератори для безперебійного водопостачання

17.10.2022 16:33 Богодухів
Джерело: Богодухівська міська рада Джерело: Богодухівська міська рада
Богодухівська громада отримала благодійну допомогу у вигляді двох дизельних генераторів.

Генератори передав фонд ЮНІСЕФ Україна, їх буде направлено до КП «Богодухіввода». Як розповів “Слобідському краю”  заступник міського голови Роман Рябка, цих генераторів усе одно не вистачить для забезпечення всієї громади водою. При відсутності електропостачання або низькій напрузі насоси, що забирають воду, не будуть працювати.

Богодухів отримав дизельні генератори

– Наразі у нас не на 100 % закриті потреби в генераторах. У нас є п'ять об'єктів, які потребуюсь безперебійного живлення. Два генератори, що ми отримали, будуть на водозаборах стояти. Для нас це вкрай необхідна річ для сталого водопостачання у місті, – зауважив він.

Богодухів отримав дизельні генератори

За словами Романа Рябка, наразі на Богодухівщині є перебої й зі світлом. Це, зокрема, пов'язано з ураженнями окупантами критичної інфраструктури на Харківщині. Тому мешканців громади просять обмежити споживання електроенергії для зменшення навантаження на електромережі та стабілізації напруги у мережі. 

Окрім того, 15 жовтня за розпорядженням Богодухівського міського голови було розпочато опалювальний сезон. Тепло вже прийшло у заклади соціальної сфери, лікарню та поліклініку.

– Сподіваємось на краще, але готуємося до будь-якого розвитку подій. Безумовно, цей опалювальний період буде найскладнішим в історії через терористичні атаки росії на критичну інфраструктуру, – зазначив Богодухівський міський голова Володимир Бєлий. 

Також місцевих просять за змогою підготувати свої оселі до зими та надзвичайних ситуацій.

Автор: Анастасія Хушану